O stránke

Vitajte na zaujímavej a dúfame, že aj výnimočnej receptovej stránke. U nás nájdete unikátne recepty prepísané zo zošitov a knižiek našich mám a babičiek. V prípade, že aj Vy vlastníte takýto zošit, alebo máte vlastné recepty, budeme radi, ak sa o ne s nami podelíte.

 

Ako pridať recept?

Recepty sa pridávajú cez formulár Pridať recept v hornom menu a pre pridávanie receptov nie je nutná registrácia. Recept musí schváliť administrátor, čo zvyčajne trvá menej ako 24 hodín.

 

Aké recepty pridávať?

Rozhodne recepty nekopírujte z iných stránok.  Máme záujem len o tie Vami vyskúšané, z počutia (od susedy, kolegyne), alebo zdedené z generácie na generáciu (od mamy, babky). Hádam každý ma dáky ten poznámkový blok, alebo zošiť s ručne písanými receptmi. Našim cieľom je vytvoriť akýsi jeden veľký, spoločný, elektronický zošiť takýchto jedinečných receptov. Postup opíšte vlastnými slovami a čo najpodrobnejšie. Odporúčame Vám prečítať si aj naše Podmienky.

 

Ako si uložiť zaujímavý recept/vytvoriť vlastnú kuchársku knihu?

Recepty, ktoré sa Vám páčia, vlastné recepty, alebo tie, ktoré ste komentovali a chcete sa k nim neskôr vrátiť, môžete uložiť do svojej osobnej kuchárskej knihy, kde ich neskôr môžete v prípade potreby vymazať. Pozor, je možné naraz vymazať aj celú kuchársku knihu, tak buďte opatrní. Návod určite potrebný nie je, všetko je veľmi jednoduché, stačí čítať a klikať.

 

Ako hodnotiť a komentovať recepty?

Hodnotiť a komentovať recepty môže každý. Pri hodnotení je nutné napísať aj komentár, ktorý musí byť schválený administrátorom a až potom sa začne zobrazovať.

 

Dúfame, že sa stanete našimi dlhodobými prispievateľmi a tešíme sa na spoluprácu s Vami. Ak máte nejaké otázky, využite kontaktný formulár.

Admin